Hizmetlerimiz

KAROT

Karot ile beton delme teknolojinin gelişmesiyle artık çok daha kolay ve sorunsuzca yapılabilmektedir. Üstelik tozsuz ve yapıya zarar vermeden yapılabilmektedir. Her kalınlık ve çaptaki betonları Detay Karot olarak tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak sunmaktayız.

BETON KESME

Karotla beton kesme işlemi her çaptaki betonu sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemidir. Teknolojik cihazlarımızla beton kesme işlemlerinde en iyi hizmeti sizlere sunmak için yanınızdayız.

HİDROLİK KESME

Hidrolik kesme makinesi ile demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, dikey, yatay ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu kesebilir.

DERZ KESME

Bu uygulamalar esnasında yüzeyin tamamı zarar görmemekle birlikte ( sıfır vibrasyon ) ilave bir düzeltme işlemi gerekmeyecektir. Derz kesme makinelerimizle 40 cm ye kadar beton kesme işlemi yapılıp 40 cm üzeri uygulamalar için Karot ile beton delme yapılmaktadır.

KIRIM

Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır. Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz.

KAROT NUMUNE ALIMI

Karot işlerinizin başlangıcında ve gerekli evrelerinde çalışmamızın her anını %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için sürdürürken gerekli tüm önlemleri alarak ve incelemelerde bulunarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hemen Arayın...