EFE KAROT

Bizim takım arkadaşlarımız size özel stratejiler ile yerine uygun işlemler yaparak başarılı sonuca ulaşıyor !

Kurulduğu tarihten itibaren kendinden emin adımlarla kendisine duyulan güveni koruyarak, reel sektörde sürekli ve dengeli büyümeyi hedefleyen ,bu büyüme ile birlikte özel sektördeki işverenleri gerekse iş ortaklarına karşı yüksek sorumluluk bilincinde işleyişine devam etmiştir..Şirketimiz inşaat sektöründe öncü, hızlı ve güvenilir işlerle müşterilerinin güvenini kazanmıştır. EFE KAROT olarak tecrübeli, bilgili ekibimiz ve her türlü teknolojik imkanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız..

Demir donatılı veya donatısız beton zeminlerde, beton kalınlığının 50 cm yi aşması durumunda, beton kesme makinaları soruna cevap verememektedir. Bu gibi durumlarda karot makinaları ile kolay sessiz ve güvenli bir şekilde kesilmesi istenilen beton zemin, çürütme yöntemi ile kesilmektedir. Karot ile beton kesme de EFE KAROT inşaat firmamız 400 cm ye kadar olan beton zeminlerde çözüm sunmaktadır . Alanında tanınmış uzman ekibimiz ile müşterilerimize hizmet, güvenilirlik, kaliteli işçilik, sağlık ve güvenlik için hizmet veriyoruz.

 
Müşteri Memnuniyeti

EFE KAROT yaptığımız iş referansımızdır İLKESİYLE , müşterisine kısa vadede değil UZUN VADEDE HİZMET VERME ilkesiyle çalışır. YAPTIĞI İŞTEN MUTLULUK DUYAR.YAPTIĞI İŞİN TOHUM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜR GELECEKTE TOPLAMAK ÜZERE MAHSULUNU BEKLER . MÜŞTERİSİNİ YAPTIĞI İŞ İLE MUTLU EDER VE GELECEKTEKİ MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE İŞ YAPTIĞI MÜŞTERİSİNİ REFERANS OLMASINI SAGLAR.. İşte bu yüzden yaptığımız işlerde işi bitirmek adına değil işi kaliteli ve sağlam bir şekilde bitirmek için çalışırız. YAPTIĞI İŞİN ESERİ OLACAĞINI BİLİR. FirmamızMÜŞTERİLERİNE ÇÖZÜM ÜRETMEKTE FİKİRLERİNİ BEYAN ETMEKTE VE MÜŞTERİ TALEBİNE UYGUN HAREKET ETMEKTEDİR.. Firmamız plan, dizayn, işçilik ve montajı, yüzey işlem uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Anahtar teslimi projelerdeki geniş tecrübemiz, dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.Teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan öğrenmeye açık bir kadroya sahip ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına YATIRIMLAR YAPARAK devam etmektedir. ÇALIŞANLARININ SOSYAL GÜVENLİKLERİ OLUP HER CALIŞAN İŞİ İLE İLGİLİ EĞİTİM ALMIŞ VE İS GÜVENLIİĞİ AÇISINDA ALDIĞI EGİTİMLERİ HAYATA GEÇİRMEK KENDİLERİNİN ASLİ GÖREVİ OLMUŞTUR ÖNCE İNSAN. ÖNCE GÜVEN..

Vizyonumuz

Tadilat işlerinde yerel ve ulusal pazarda lider şirket olmak. Kalite Politikası Tadilat işlerinde güvenli, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır. Tüm faaliyetlerinde kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.

  •  Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak;
  •  Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak,
  •  İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek.

Bazı Referanslarımız

clientlogo-9
clientlogo-6
clientlogo-8
clientlogo-11
clientlogo-5
clientlogo-12
clientlogo-2
clientlogo-1