ucuz karot makinası

Beton, taş ve tuğla delmek için kullanılan karot makinesi çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.Güvenilir hizmet inşaat, elektrik döşeme, boru tesisatı ve havalandırma gibi ağır işlerde kullanılan karot makinelerini size sunuyor. Karot makineleri kategorisinden ulaşabileceğiniz bu makineleri, farklı markalarda bulabilirsiniz. Doğal taş, beton ve güçlendirilmiş beton delmek için yüksek güce ve değişken hız özelliğine sahip makine çeşitlerini değerlendirebilir, tuğla delmek için darbeli karot makinelerine ulaşabilirsiniz. Kuru delmede toz emme aparatı ve sulu kullanım için su kaynağı bağlantı aparatı bulunan ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin fiyat, performans, güç ve dayanıklılık gibi özelliklerini karşılaştırabilir, size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Karot makineleri arasında ayarlanabilir sap, yumuşak başlangıç ve farklı uzunluklara delik açma özelliğine sahip ürünlere ulaşabilir, bu ürünler arasında ısı koruma özelliğine sahip makineleri seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda standart sehpası ile birlikte satılan karot makinelerini bulabileceğiniz kategoride açılı sehpaya sahip ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler arasında ağır delme uygulamaları için geliştirilen dayanıklı ürünleri tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip karot makinelerine ve karot makinesi için sehpa çeşitlerine Hilti, Dewalt, Red Hit, CatPower, Makita gibi markalardan ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri plastik taşıma çantası, yan sap, su kaynağı için bağlantı aparatı, derinlik mesnedi, mandren anahtar gibi aparatları ile birlikte bulabilirsiniz.

Bu makine, ilk olarak İsviçreli bir mühendis tarafından icat edilmiştir. Bugünün sondaj makineleri, bu makinenin çalışma prensibi ile işler. Bazı modelleri, el tipi benzinli karot makinesi olarak da bilinir. Oldukça güçlü ve hassas bir makinadır. ‘Karot’, İngilizce kelime anlamı olarak, Türkçe ‘havuç’ kelimesine karşılık gelir. Makinenin işlevi de, betonu silindir şeklinde delerek, içeride kalan parçayı koni biçiminde, havuç şekline benzer olarak çıkartmaktır. Karot beton delme makineleri, hem yatay, hem de dikey olarak kullanılabilir. Karot alınarak yapılan beton değerlendirmesi, diğer değerlendirme yöntemlerine göre çok daha doğru sonuç verir. Karot makinası, karot gövdesi, karot ucu ve karot tablası olmak üzere üç bölümden meydana gelir. Bazı durumlarda, karot makinesi parçaları da değiştirilebilir. Karot makinasına, ayrıca su hortumu ve elektrik kablosunun bağlanabilmesi için de gerekli bölümler vardır. Makine, teknisyen ekip tarafından, uygun kıyafetler giyilerek kullanılır. Bu makineyi kullanacak ekibin güvenlik kurallarına dikkat etmesi gerekir. Özellikle, karot alımı sırasında etrafa sıçrayacak suların, ucu açık elektrik kablolarıyla temas etmemesi önemlidir. Karot alma işlemi yapılırken, elmas uç kullanılır. Karot basınç dayanım değerleri doğru belirlendikten sonra karot alma işlemi yapılır. Karot numunesinin nereden alınacağı da önemlidir. Numune alınacak olan yerin özellikleri incelenir. Taşıyıcı elemanların bağlantı noktaları, perde, kolon, döşeme ve kiriş yerleri tespit edilip hesaplandıktan sonra karot alma işlemi yapılır.

Karot makinesi fiyatları ne kadardır?
Karot makinesini kullanılacak yere göre seçmek önemlidir. Karot makineleri, Dewalt, Makita, Bosh, Proter , Virax, Euromax, Catpower markaları ile cimri.com da satılmaktadır. Cimri.com online alışveriş sitesini takip ederek, en uygun fiyatlı karot makinesini satın alabilirsiniz. Bu site, çeşitli ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak, satın almak istediğiniz markayı, en uygun fiyatlı olarak sunan satıcıyı bulmanıza yardımcı olur. Proter el tipi karot makinesi cimri.com da 1031TL fiyatla satılmaktadır. Fiyatlar, dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Fiyatlarda değişiklik olduğunda, fiyat alarmları devreye girer ve sizi bilgilendirir. alıntı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arayın 05327476329